Nowy rok szkolny 2018/2019

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że od 01.09.2022 rozpoczeły się zapisy dla nowych Słuchaczy na rok szkolny 2022/2023. Przygotowaliśmy także naszą ofertę dla grup kontynuujących. Wierzymy, że jak co roku wybierzecie Państwo naszą szkołę, czyli sprawdzonych, doświadczonych Lektorów, zajęcia z native speakers. Nauka u nas jest skuteczna, radosna, niebanalna, a atmosfera kameralna. Dzieje się u nas zawsze cos baaaardzo fajnego :). Zapraszamy!!!

ZAPRASZAMY NA KURSY WAKACYJNE JĘZYKA ROSYJSKIEGO.

Zajęcia prowadzone na wszystkich poziomach , trwają 3 tygodnie i liczą 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia w grupach od 4 do 8 osób odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki w blokach 2х45.

VIII Festiwal Filmów Rosyjskich SPUTNIK

W dn. 10-15 lutego 2015 r. odbędzie się w Bydgoszczy Ogólnopolski Festiwal Filmów Rosyjskich. Filmy można obejrzeć w Klubie Mózg. Podczas Festiwalu pokazywane będą dzieła mistrzów kina rosyjskiego, jak i produkcje młodego pokolenia reżyserów.

Szczegóły na stronie www.sputnikfestiwal.pl

SŁÓWKO DNIA